Jesteśmy Laureatem Programu Doceń Polskie!

Z wielką przyjemnością informujemy, że 25 października 2017r. odbył się w Sosnowcu XXVI audyt żywności zorganizowany w ramach Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” objętego honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Cukiernia Nova zgłosiła do certyfikacji 5 wypieków, aby podkreślić regionalność naszych wyrobów dwa sztandarowe produkty otrzymały nową nazwę: sernik gdański oceniony został jako stargardzki, a sernik Izaura jako firmowy.

Eksperci z branży spożywczej potwierdzili najwyższą jakość wypieków z oferty Cukierni Nova.

Loża Ekspertów programu „Doceń polskie” przyznała znaki jakości i tytuły TOP PRODUKT aż pięciu naszym produktom: Tort Pokusa oraz Serniki: Stargardzki, Firmowy, Królewski i Karmelowy.

Każdy z produktów został sprawdzony indywidualnie przez grono specjalistów zawodowo związanych z żywnością i technologią żywienia. Członkowie Loży Ekspertów przyznają wyrobom noty w skali od 1 do 10, ocenie podlegają: smak, wygląd i stosunek jakości produktu do jego ceny.

Wszystkie zgłoszone przez nas produkty otrzymały najwyższe z możliwych ocen. Jest to dla nas wielka radość i docenienie wieloletniej pracy.

Copyright © 2012 Cukiernia Nova | Klauzula Informacyjna

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem